Vas i glas

203860

VAS, glas, signerad Kosta 1936 T. Cronqvist K.K 108, graverad dekor med flicka och fisk, höjd 17 cm

Repor

Glas, Konstglas

Monter 25

Vas i glas

Budhistorik (4 bud)

922362
450
922357
922346
921945

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.