Kassaapparat National

203847

KASSAAPPARAT, 1900-talets början, mahognyfanér, National, höjd 50, 50x41 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Nautica/Technica

Kundcenter

Kassaapparat National

Budhistorik (11 bud)
917946
922635
917946
850
922633
917946
750

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.