Harlad Garmland oljemålning

203840

GARMLAND, Harald (1904/05-1985): "Dans-skola", signerad H Garmland daterad 1940, olja på pannå, 45x56 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Harlad Garmland oljemålning

Budhistorik (5 bud)
921925
650
921866
600
921866
550
914030
500
914030

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.