Maj Jerndahl olja

203836

JERNDAHL, Maj (1895-1961): Blomsterstilleben, signerad M. Jerndahl, olja på duk, 61x46 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Maj Jerndahl olja

Budhistorik (12 bud)
922717
1 600
922701
922596
1 400
922700
1 300
922596

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.