Per Adolf Persson olja

203835

PERSSON, Per Adolf (1862-1914): "Utsikt mot Strandvägen", signerad P.A. Persson, olja på duk, 46x68 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Per Adolf Persson olja

Budhistorik (4 bud)

922150
4 400
915677
914822
907767

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.