Joan Miro färglitografi

203825

MIRO, Joan (1893-1983): Komposition, osignerade, färglitografi, 36,5x55 cm

Mittveck

Fack 4

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (9 bud)
922539
750
921929
700
921929
600
911081
550
910297
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.