Ejnar Kohlmann oljemålning

203824

KOHLMANN, Ejnar (Finland, 1888-1968): Fjällmotiv, signerad Ejnar Kohlmann, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Ejnar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

911398
910889
550
910888

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.