Joan Miro färglitografi

203823

MIRO, Joan (1893-1983): Komposition, osignerade, färglitografi, 36,5x55 cm

Mittveck

Fack 4

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (17 bud)
922527
922427
1 400
922427
922089
922426

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.