Severin Nilson oljemålning

203822

NILSON, Severin (1846-1918): Skärgårdsbild med fiskare, signerad Severin Nilson, olja på duk, 76x113 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
922808
11 500
922797
10 500
922768
5 400
922155
5 200
921415
5 000

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.