Tekanna

203802

TEKANNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, sk kantonporslin, höjd 18 cm

Pipen med nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 24

Tekanna

Budhistorik (2 bud)

922812
922370

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.