Katarina Olausson olja

203782

OLAUSSON, Katarina (samtida): Komposition, signerad och daterad Katarina Olausson -73, olja på pannå, 50x40 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Katarina Olausson olja

Budhistorik (13 bud)
922254
922247
3 600
922157
2 800
921843
2 600
916053

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.