Bengt Lindström färglitografi

203781

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström e.a., färglitografi, 64x50 cm

Gulnad

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (13 bud)
922191
850
922187
921920
750
922185
750
921920
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.