Bläckställ hiradotyp

203771

BLÄCKSTÄLL, porslin, Japan, 1900-tal, Hiradotyp, dekor i underglasyrblått med motiv av flygande tranor, höjd 3, 16,5x10 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 17

Bläckställ hiradotyp

Budhistorik (19 bud)
916962
1 300
916764
916961
916764
916942
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.