Grafiska blad jaktmotiv

203770

GRAFISKA BLAD, 4+1 st., 18/1900-tal, jaktmotiv, rammått 40x48 resp 35x41 cm (4)

Fläckar, skador, ngn en med skadat glas

Fack 2

Grafiska blad jaktmotiv

Budhistorik (17 bud)
916885
916882
950
916881
900
916878
850
916877

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.