Motiv fågel med insekt akvarell

203764

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv med fågel och insekt, akvarell, 28x35 cm

Smärre hanteringsveck och fläckar

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (5 bud)
916202
916201
650
912633
450
904230
904131

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.