Jockum Nordström färglitografi

203759

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 121/250, färglitografi, 61x84 cm, ramad

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
923595
6 600
923550
6 400
923548
6 200
913898
6 000
913761
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.