Flodlandskap gouache

203752

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Romantiserade landskap, etikett a tergo "Inköpt 1926 af Kyrkovaktare Andersson fr Hästunda Kyrka", gouache, 14,5x19,5 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Monter 18

Flodlandskap gouache

Budhistorik (3 bud)

904282
902826
902826

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.