Fartyg i hamn oljemålning

203750

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Fartyg vid hamn, olja på pannå, diameter 20 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Fartyg i hamn oljemålning
Budhistorik (13 bud)
917041
917383
917041
2 800
917054
2 600
917041

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.