Ring 18 k guld

203747

RING, 18 k guld, 3 fasetterade glasstenar, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,5 g

Skena sned och stenar med slitage och skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
917691
550
916375
500
917689
500
916375
450
917687

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.