Stilleben med hare och fasan oljemålning

203736

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med hare och fasan, olja på pannå, 25x20 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (10 bud)
907859
907858
1 400
907857
1 300
907856
907855

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.