Gårdsmotiv med figurer oljemålning

203726

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap, etikett a tergo "Inköpt 18/2 1927 på Säbylund auktion efter Grefve Eugen Lewenhaupt", lacksigill a tergo, olja på pannå, 19x27 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (9 bud)
917038
1 800
916509
1 700
917028
1 600
916509
916430

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.