Inge Schöler litografi

203720

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): "Träd mot ljus", signerad Inge Schiöler, färglitografi, 25/200, färglitografi, 29x27 cm

Saknar glas

Fack 2

Inge Schöler litografi
Budhistorik (12 bud)
917657
850
917647
917654
917647
750
917232
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.