Lennart Rodhe serigrafi

203718

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 197o, PT, färgserigrafi, 45x46 cm

Fack 10

Lennart Rodhe serigrafi

Budhistorik (11 bud)
916555
915470
750
916138
700
915470
650
916137
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.