Poul Rönne oljemålning

203715

RÖNNE, Poul (1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, 51x40 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Poul Rönne oljemålning

Budhistorik (16 bud)
916837
916842
916837
950
916841
900
916837
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.