Herde med vadande kor oljemålning

203714

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Herde med vadande kor, etikett a tergo "Inköpt London 1934", olja på pannå, 14x19,5 cm

Smärre ytmärken

Konst, Måleri

Monter 17

Budhistorik (5 bud)
916675
1 400
916468
1 300
902820
916467
902820

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.