Charles Francois Daubigny oljemålning

203712

DAUBIGNY, Charles François (1817-1878): Segelbåt vid flodstrand, signerad Daubigny, olja på pannå, 15x25 cm

Konst, Måleri

Monter 17

Budhistorik (25 bud)
917740
17 500
917737
17 000
917739
16 500
917737
16 000
917734
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.