Sidenbroderi 1700-tal

203709

SIDENBRODERI, 1700-talets slut, "Dedié ā Madame HELENNE C. CHENON. Par Sa trčs obéiSsante fille. SoPHie G. BRAtt. 1783, insjömotiv med fiskebåtar

Fläckar

Mattor/Textilier

Rum 13

Sidenbroderi 1700-tal
Budhistorik (11 bud)
904216
909317
3 800
904216
3 600
905116
3 400
904216
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.