Ernst Billgren mosaik

203707

BILLGREN, Ernst (född 1957): Liten finsk sjö, signerad på baksidan Ernst Billgren, mosaik och olja, diameter 45 cm;
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö 1990

Konst, Måleri

Kundcenter

Ernst Billgren mosaik

Budhistorik (22 bud)
922077
17 000
922057
16 500
922055
16 000
921764
15 500
919192
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.