Gunnar Zetterström olja

203676

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): "Fröslunda Öland" signerad G. Zetterström, olja på pannå, daterad a tergo 1926, 28x33 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Gunnar Zetterström olja

Budhistorik (18 bud)
916523
1 300
916522
916517
916515
916514
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.