Skrivbord i masurbjörk 1800-tal

203675

SKRIVBORD/PARTNERSDESK, med uppsats, 1800-talets mitt, masurbjörk och björk, svarvade ben, höjd 78, 110x82 cm, uppsatsens höjd 38 cm, 2 nycklar finns

Rum 14

Budhistorik (13 bud)
916143
915182
3 800
914546
3 400
914034
2 400
908057

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.