Ferdinand Boberg blandteknik

203650

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Herrgårdsmotiv, signerad och daterad Boberg 1935, akvarell och tusch, 29x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ferdinand Boberg blandteknik

Budhistorik (21 bud)
916587
3 800
915344
3 600
915344
3 400
916585
3 200
915344
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.