Axel Fahlcrantz oljemålning

203644

FAHLCRANTZ, Axel (1851-1925): Insjölandskap, monogramsignerad A F-z, olja på duk uppfodrad på pannå, 18x25 cm

Konst, Måleri

Monter 18

Axel Fahlcrantz oljemålning

Budhistorik (13 bud)
902835
1 300
911007
902835
950
911005
900
902835
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.