Bengt Fransson oljemålning

203638

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (34 bud)
917337
4 200
917330
917327
3 800
917326
3 600
917324
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.