Kustbild med fiskare gouache

203634

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kustbild med fiskare, signerad G Handley, gouche, 14x22,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Kustbild med fiskare gouache

Budhistorik (10 bud)
913107
916564
750
913107
600
911057
550
913105
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.