Gunnar Mauritz Widforss akvarell

203633

WIDFORSS, Gunnar Mauritz (1879-1934): Motiv från Storlien, signerad och daterad Widfors 1919, etikett a tergo "Inköpt av konstnären 1919", akvarell, 22x42 cm

Fläck

Konst, Måleri

Monter 18

Budhistorik (6 bud)
909911
905673
905657
905656
905408

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.