Cecilia Haupt serigrafi

203625

HAUPT, Cecilia (född 1972): "Längtans landskap", signerad Cecilia Haupt, numrerad PT, färgserigrafi, 16x22 cm

Fack 2

Cecilia Haupt serigrafi

Budhistorik (9 bud)
909331
700
917247
650
909331
600
917245
550
909331
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.