Modeskisser 1920-tal

203624

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, modeskisser 6 st, 1920-tal, otydligt signerade och daterade 27 resp 28, blandtekniker, 3 st 29,5x21,5 cm resp 3 st 34,5x21 cm

Ett glas trasigt

Konst, Måleri

Fack 14

Modeskisser 1920-tal

Budhistorik (13 bud)
916929
916940
916929
1 900
916938
1 800
916929
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.