Julius Alexis Wetterbergh oljemålning

203623

WETTERBERGH, Julius Alexis (1816-1872): Föreställande Hofurmakar Kilberg i Stockholm, signerad och daterad a tergo Jul. Alexis Wetterbergh 1853, olja på duk, 31x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
917423
1 600
916848
916848
1 300
916511
916511

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.