Olof Hermelin oljemålning

203611

HERMELIN, Olof (1827-1913): Landskap med bäck, signerad och daterad O. Hermelin 1885, olja på pannå, 28x50 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (24 bud)
917905
17 000
917899
16 500
917899
16 000
917897
15 500
917897
14 000

Slutpris SEK:
17 000
1 629 EUR, 1 913 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.