Axel Erdmann oljemålning

203605

ERDMANN, Axel (1873-1954): Motiv från Drottninggatan Stockholm, signerad och daterad Ax.Erdmann 1906, olja på duk, 49x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Axel Erdmann oljemålning

Budhistorik (15 bud)
917674
8 800
916380
8 600
916380
8 200
915844
8 000
914917
7 600

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.