Greta Gerell oljemålning

203599

GERELL, Greta (1898-1982): "Le Cannet", Frankrike, signerad och daterad Gerell -46, olja på pannå, 20x25,5 cm

Smärre kantskador efter stift

Konst, Måleri

Rum 2

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (21 bud)
917105
3 200
915842
915842
2 800
915816
2 600
915536
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.