Anders Zorn etsning

203595

ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar," signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910

Gulnader

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Monter 17

Anders Zorn etsning

Budhistorik (19 bud)
917502
1 600
915731
917476
1 400
915731
1 300
911096

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.