Ferdinand Boberg blandteknik

203585

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Villa, signerad och daterad Boberg 1937, akvarell och tusch, 28x38 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ferdinand Boberg blandteknik
Budhistorik (25 bud)
916975
5 200
916336
5 000
916974
4 800
916336
4 600
916771
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.