Arbetsstol 1920/30-tal

203584

ARBETSSTOL, 1920/30-tal, läderklädd, ställbar

Trät med smärre skador

Rum 7

Arbetsstol 1920/30-tal

Budhistorik (9 bud)
915521
650
910000
600
915520
600
910000
550
912912
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.