Soffbord 1950-tal

203583

SOFFBORD, 1950-tal, märkt SMF492 (Svenska möbelfabriken), jakaranda med intarsia, höjd 54, 110x53 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 2

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (2 bud)

914649
913356

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.