Benno Arzt akryl

203580

ARZT, Benno (född 1941): "En molnig dag", signerad och daterad 2010, akryl på duk, 120x100 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Benno Arzt akryl

Budhistorik (5 bud)
911315
3 200
908205
906018
1 300
902978
500
901837
450

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.