Edvin Ollers olja

203577

OLLERS, Edvin (1888-1959): Stilleben, olja på du, signerad E Ollers1946, 39x46 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Edvin Ollers olja

Budhistorik (13 bud)
915304
915301
1 400
915301
1 300
914783
915299

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.