Miriam Vainio oljemålning

203571

VAINIO, Miriam (samtida): Staden, signerad Miriam Vainio, olja på duk, 31x35 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 5

Miriam Vainio oljemålning

Budhistorik (7 bud)
934886
750
937936
700
934886
650
937934
600
934886

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.