Hjalmar Grahn oljemålning

203569

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): "Fiskebåten", signerad Hj. Grahn, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x34 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (20 bud)
935965
2 400
935903
932201
935902
932201
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.