Svenrobert Lundquist etsning

203568

LUNDQUIST, Svenrobert (född 1940): Landskapsmotiv, etsning, signerad, 40x50 cm

Fack 13

Svenrobert Lundquist etsning
Budhistorik (17 bud)
915287
1 300
915273
915269
915261
915265

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.